Profile Manager (1.0.7) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Path prefix
vi: Phần đầu đường dẫn

en: You do not have any administrative items.
vi: Bạn không có liên kết điều hành nào.

en: Collapse
vi: Thu gọn
