Profile Manager (1.0.5) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Overview
it: Panoramica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Site
it: Sito

en: Extend
it: Estendi

en: Path prefix
it: Prefisso del percorso

en: You do not have any administrative items.
it: Non si dispone dei privilegi amministrativi.

en: Collapse
it: Raggruppa

en: Back to site
it: Torna al sito

en: Horizontal orientation
it: Orientamento orizzontale

en: Vertical orientation
it: Orientamento verticale

en: Return to site content
it: Ritorna al contenuto del sito

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
it: Cambia il nome del sito, l'indirizzo e-mail, lo slogan, l'home page predefinita e le pagine di errore.
