Profile Manager (1.0.5) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Extend
th: ส่วนขยาย

en: Path prefix
th: อักษรนำของพาธ

en: You do not have any administrative items.
th: คุณไม่มีสิทธิ์แก้ไขเรื่องนี้

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์

en: Back to site
th: กลับสู่เว็บไซต์

en: Horizontal orientation
th: การวางแนวนอน

en: Vertical orientation
th: การวางแนวตั้ง

en: Return to site content
th: ย้อนกลับไปยังเนื้อหาของเว็บไซต์

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
th: เปลี่ยนชื่อเว็บไซต์,ที่อยู่ของอีเมล,สโลแกน,และข้อผิดพลาดของหน้า
