Schedules - Program Search (1.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Category
be: Катэгорыя

en: Program
be: Праграма

en: Programs
be: Праграмы

en: link
be: спасылка

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Session
be: Сесія
