Schedules - Program Search (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: here
bo: འདིར།

en: Session
bo: དུས་སྐབས
