Schedules - Program Search (1.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Category
el: Κατηγορία

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: link
el: σύνδεσμος

en: Location
el: Τοποθεσία

en: here
el: εδώ

en: Session
el: Σύνοδος
