Schedules - Program Search (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Category
eu: Kategoria

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: link
eu: esteka

en: Location
eu: Kokalekua

en: here
eu: hemen

en: Session
eu: Sesioa
