Schedules - Program Search (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Category
ja: カテゴリー

en: Node ID
ja: ノードID

en: link
ja: リンク

en: Location
ja: 場所

en: here
ja: こちら

en: Select type
ja: 種類を選択

en: Session
ja: セッション
