Schedules - Program Search (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fa: ورقه ها

en: Category
fa: دسته

en: Node ID
fa: هویت گره

en: link
fa: واصلی

en: Location
fa: مکان

en: Session
fa: نشست
