Schedules - Program Search (1.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Category
sv: Kategori

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: link
sv: länk

en: Location
sv: Plats

en: here
sv: här

en: Select type
sv: Välj typ

en: Replace with
sv: Ersätt med
