Schedules - Program Search (1.0.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Category
uk: Категорія

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Program
uk: Програма

en: Programs
uk: Програми

en: link
uk: посилання

en: Location
uk: Місце розташування

en: here
uk: тут

en: Select type
uk: Виберіть тип

en: Find
uk: Пошук

en: Session
uk: Сеанс

en: Replace with
uk: Замінити на

en: School
uk: Школа

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Remove one
uk: Вилучити одну
