Schedules - Program Search (1.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Node ID
vi: ID node

en: Program
vi: Chương trình

en: link
vi: liên kết

en: Location
vi: Vị trí

en: here
vi: ở đây

en: Select type
vi: Chọn kiểu

en: Find
vi: Tìm

en: Session
vi: Phiên làm việc

en: Replace with
vi: Thay bằng
