Schedules - Program Search (1.0.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Category
da: Kategori

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Location
da: Lokation

en: here
da: her

en: Select type
da: Vælg type

en: School
da: Skole
