Schedules - Program Search (1.0.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Category
fr: Catégorie

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Program
fr: Programme

en: Programs
fr: Programmes

en: link
fr: lien

en: Location
fr: Emplacement

en: here
fr: ici

en: Select type
fr: Sélectionner le type

en: Find
fr: Trouver

en: School
fr: École
