Schedules - Program Search (1.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Category
hr: Kategorija

en: link
hr: poveznica

en: Location
hr: Lokacija

en: here
hr: ovdje

en: Session
hr: Sesija
