Schedules - Program Search (1.0.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Category
id: Kategori

en: Node ID
id: ID Node

en: link
id: tautan

en: Location
id: Lokasi

en: here
id: di sini

en: Find
id: Cari

en: Session
id: Sesi
