Schedules - Program Search (1.0.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Forms
it: Form

en: Category
it: Categoria

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Location
it: Posizione

en: here
it: qui

en: Session
it: Sessione
