Schedules - Program Search (1.0.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Session
km: សម័យ
