Schedules - Program Search (1.0.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Category
ar: التصنيف

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: link
ar: رابط

en: Location
ar: الموضع

en: here
ar: هنا

en: Session
ar: الجلسة
