Schedules - Program Search (1.0.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Category
cy: Categori

en: Node ID
cy: ID Nod

en: link
cy: dolen

en: Location
cy: Lleoliad
