Schedules - Program Search (1.0.4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Category
fa: دسته بندی

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: link
fa: پیوند

en: Location
fa: مکان

en: here
fa: اینجا

en: Find
fa: پیدا کن

en: Session
fa: نشست
