Schedules - Program Search (1.0.4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Forms
is: Form

en: Category
is: Flokkur

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: link
is: hlekkur

en: Location
is: Staðsetning
