Schedules - Program Search (1.0.4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Category
lt: Kategorija

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: link
lt: nuoroda

en: Location
lt: Vieta

en: here
lt: čia

en: Session
lt: Sesija
