Schedules - Program Search (1.0.4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Category
oc: Categoria

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Programs
oc: Programas

en: link
oc: ligam

en: Location
oc: Emplaçament

en: here
oc: aicí

en: School
oc: Escòla
