Schedules - Program Search (1.0.5) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Category
es: Categoría

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Program
es: Programa

en: Programs
es: Programas

en: link
es: enlace

en: Location
es: Ubicación

en: here
es: aquí

en: Select type
es: Seleccionar tipo

en: Find
es: Buscar

en: Session
es: Sesión

en: School
es: Escuela
