Schedules - Program Search (1.0.5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Category
et: Kategooria

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Location
et: Asukoht

en: here
et: siin

en: Session
et: Sessioon
