Schedules - Program Search (1.0.5) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Category
gl: Categoría

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: link
gl: ligazón

en: Location
gl: Localización

en: here
gl: aquí

en: Session
gl: Sesión
