Schedules - Program Search (1.0.5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Category
he: קטגוריה

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: link
he: קישור

en: Location
he: מיקום

en: Session
he: תהליך
