Schedules - Program Search (1.0.5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Category
hu: Kategória

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Program
hu: Műsor

en: Programs
hu: Műsorok

en: link
hu: hivatkozás

en: Location
hu: Helyszín

en: here
hu: ide

en: Select type
hu: Típus kiválasztása

en: Session
hu: Munkamenet

en: School
hu: Iskola
