Schedules - Program Search (1.0.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Category
jv: Kategori

en: Node ID
jv: ID Node

en: link
jv: pranālā

en: Location
jv: Lokasi

en: here
jv: nag kéné

en: Session
jv: Sési
