Schedules - Program Search (1.0.6) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Category
ka: კატეგორია

en: link
ka: ბმული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Session
ka: სესია
