Schedules - Program Search (2.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Category
hi: वर्ग

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: link
hi: लिंक

en: Location
hi: स्थान

en: Session
hi: सेशन
