Schedules - Program Search (2.0.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Category
ru: Категория

en: Node ID
ru: ID материала

en: Program
ru: Программа

en: Programs
ru: Программы

en: link
ru: ссылка

en: Location
ru: Место

en: here
ru: здесь

en: Select type
ru: Выберите тип

en: Session
ru: Сессия

en: School
ru: Школа

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну
