Schedules - Program Search (2.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Category
tr: Kategori

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: link
tr: bağlantı

en: Location
tr: Konum

en: here
tr: buraya

en: Session
tr: Oturum
