Schedules - Program Search (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Category
ro: Categorie

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Location
ro: Locația

en: here
ro: aici

en: Session
ro: Sesiune
