Schedules - Program Search (2.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Category
sk: Kategória

en: Node ID
sk: ID uzla

en: link
sk: odkaz

en: Location
sk: Umiestnenie

en: here
sk: tu

en: Select type
sk: Zvoliť typ
