Schedules - Program Search (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Category
te: వర్గం

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: here
te: ఇక్కడ
