Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Advanced
ar: متقدم

en: Create content
ar: أنشئ محتوى

en: Full
ar: كامل

en: Media library
ar: مكتبة الوسائط

en: Basic site settings
ar: إعدادات الموقع الأساسية
