Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Go
cs: Přejít

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Full
cs: Celé

en: Basic site settings
cs: Základní nastavení webu
