Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Go
da: Skift

en: Unknown
da: Ukendt

en: Advanced
da: Avanceret

en: Create content
da: Opret indhold

en: Full
da: Fuld

en: Media library
da: Medie bibliotek

en: Basic site settings
da: Grundlæggende indstillinger
