Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Go
et: Mine

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Advanced
et: Täpsem

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Recent
et: Hiljutised

en: Full
et: Täielik

en: Media library
et: Meediakogu

en: Basic site settings
et: Saidi põhiseaded
