Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Go
fi: Mene

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Create content
fi: Luo sisältöä

en: Full
fi: Kokonainen

en: Intermediate
fi: Välillinen

en: Manage content
fi: Hallitse sisältöä

en: Basic site settings
fi: Sivuston perusasetukset
