Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Go
fr: Allez

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Advanced
fr: Avancé

en: Create content
fr: Créer un contenu

en: Recent
fr: Récent

en: Full
fr: Complet

en: Intermediate
fr: Intermédiaire

en: Trash
fr: Corbeille

en: Manage content
fr: Gérer le contenu

en: Basic site settings
fr: Paramètres de base du site
