Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Go
hi: चले जाओ

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Advanced
hi: विकसित

en: Create content
hi: साहित्य बनाएँ

en: Full
hi: पूरा
