Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Go
id: Cari

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Create content
id: Kirim artikel

en: Recent
id: Terbaru

en: Full
id: Penuh

en: Trash
id: Sampah

en: Media library
id: Perpustakaan media

en: Basic site settings
id: Konfigurasi situs dasar
