Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Go
it: Vai

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Advanced
it: Avanzate

en: Create content
it: Crea contenuto

en: Recent
it: Recente

en: Full
it: Completo

en: Basic site settings
it: Impostazioni di base
