Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Go
ja: 実行

en: Unknown
ja: 不明

en: Advanced
ja: 高度

en: Create content
ja: コンテンツの作成

en: Full
ja: すべて

en: Media library
ja: メディアライブラリー

en: Basic site settings
ja: サイトの基本設定
