Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Create content
kn: ಬರಹವನ್ನು ಸೇರಿಸಿ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Trash
kn: ಕಸಬುಟ್ಟಿ
