Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Go
lt: Pirmyn

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Full
lt: Pilnas

en: Intermediate
lt: Tarpinis

en: Manage content
lt: Valdyti turinį

en: Basic site settings
lt: Pagrindiniai svetainės nustatymai
