Progressive Admin (1.0.0-beta1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Go
no: Utfør

en: Unknown
no: Ukjent

en: Advanced
no: Avansert

en: Create content
no: Opprett innhold

en: Recent
no: Seneste

en: Manage content
no: Administrer innhold

en: Media library
no: Mediebibliotek

en: Basic site settings
no: Grunnleggende innstillinger for nettstedet
